.

80" Рамо : 39cm / 15.35 "Должина : 93cm / 36 Големина : XXXXL Сад Големина : 16 Велика Британија Големина : 20 Еу Големина : 44
Зошто Да Го Избереме Нашиот Бренд : икевани веруваат дека многу малку пријатели слушнале за нашиот брен�
Големина : С Половината : 6187см / 24.0234.25" колк : 73107см / 28.7442.13" Должина На Дното : 89см / 35.04" Големина : М Половина
Женски Фустан Со Обвивка Летен Тенок Фит Без Ракави Секси Обвивка За Личност Еластичен Фустан Со Полови
Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По
Женски Долг Ракав Стилски Секојдневен Тенок Фустан Со Врат : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопл�
Големина : S Биста : 90cm / 35.43" ракав : 21cm / 8.27" Должина : 120cm / 47.24" Големина : M Биста : 95cm / 37.40" Ракав : 22cm / 8.66" Должи
Спецификации Материјал : 95% Полиестер + 5% Спандекс Пол : Жени / Девојки Дизајн На Шема : Цврста Боја Стил : М
Женски Светки Со Цврста Боја Тенок Фит Колк Тркалезен Врат Долг Ракав Фустан Карактеристики : + Изработе
Подобрете го вашиот стил во удобност со овој фустан со ракав на лактот со должина на коленото од 24 / 7 обл�
За воведувањето на брендот : Убави дами, добредојдовте Во Енвеји Ние сме посветени на обезбедување на к�
Забелешка : Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат
Женски Секојдневен Фустан, Контраст Во Боја Без Ракави, Печатен Крпеница Долг Фустан Големина(см)ttt tt...
Детали : * Големина На Ознака : SXL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат Табела со големи�
Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 90см / 35.43" Рамо : 41см / 16.14" Ракав : 41см / 16.14" Половината : 70
Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Краток Фустан, Женски Џемпер Фустан, Божиќен Бо
Големина : XL Биста : 110cm / 43.31" Рамо : 42.5 cm / 16.73" Ракав : 65cm / 25.59" Половината : 92cm / 36.22" Колк : 112cm / 44.09" Должина : 123cm
Женска Мода Еднобојна Обвивка Од Чипка Од Чипка Секси Вечерен Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со
Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Должина : 75cm / 29.53" Големина : M Биста : 104cm / 40.94" Должина : 76cm / 29.92" Големина : L Бист�
Овој прекрасен фустан со ракави на ракави од време и TRU додава романтичен допир на вашите секојдневни фу
Натпревар : Летен фустан одлично со накит, сандали, потпетици, апостолки или дури и патики Ќе ви донесеме
Жени Секси Лето Еднобојни Тесни Неправилни Прерамки За Колковите Со Ручек Плисиран Фустанкарактеристи
: ХХГолемТ САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см / 47.31 "Должина : 87см / 34 Тип на шема : печатење...
Оваа ткаенина За Фустан Над Коленото Е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет...
Овој прекрасен фустан со ракави на ракави од време и TRU додава романтичен допир на вашите секојдневни фу
Големина : С Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 93см / 36.61" Ракав : 58см /
????Добредојдовте ВО БРКЕВИ ???? ♡Име на брендот : БРКЕВИ ♡ ♡женски Летен секојдневен Фустан Материјал : У�
Некогаш полиран и шик, овој модерен стил има елегантно драфтиран фронт собрани до линијата за половинат
Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 60см / 23.62" Должина : 90см / 35.43" Големина : М САД : 6 ВЕЛ
DEN 2.33
Достапно за нарачка
Дизајниран во кул, удобен памук, американскиот Поло Асн Цврстиот фустан со Vвратот нуди лесен стил за се�
Фенас Жените Ноќта На Вештерките Гроздобер Стил Фустан Чипка Ракав Тиква Лилјак Замав Фустан С3 XL;дали п
Женски Краток Ракав Крст Јазол Завој Врвот Цвет Печатење Мини Костум Фустан проверете Ја Табелата Со Го