.

Летните фустани се погодни за жени / девојки, можете да го носите како дневна облека за патување со санда
Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Баи Ли Лаи од Пазарот Џојбај.Карактеристики : Ра
Женски Моден Тркалезен Врат Секојдневно Вклопување Макси Фустан Со Долги Ракавипроверете Ја Табелата �
Изработката на полиестер ги прави овие дамски фустани со ниско одржување; само рачно перење или машинск
Спецификација : Материјал : Полиестер Должина на ракавот : Без Ракави Шема : Цврста Боја Пол : Жени Тип На
Големина : С Биста : 87см / 34.25" Половината : 86см / 33.86 "Должина : 84см / 33.07" Големина : М Биста : 91см / 35.83 "Половина
Женска Секојдневна Прашка Со Кратки Ракави Опуштена Секојдневна Кратка Dress Features : 1.It изработен е од висо
Ткаенина : Мека / Пријателска За Кожата / Удобна / Дише / НеВидете Ја Функцијата : V Вратот / Долг Ракав
Женски Обичен Лабав Печатен Фустан Со Ремен Со Кратки Ракави VВратот карактеристики : 1.Карактеристики :
Карактеристики : Овој фустан е направен полиестер Материјалот е многу мек и удобен Овој фустан има диза
Женски Моден Секојдневен Принт Без Ракави Камиза Полите Лабава Дами Плажа Фустан Карактеристики : 1.It из
Карактеристики : Лесно се совпаѓа со чевли и чанти Совпаѓајте со ремен, лабавото вклопување веднаш се тр
DEN 1.33
Достапно за нарачка
● ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Хавајските Кошули се Совршена Идеја За Подарок за Вашата Девојка Монтер или Пријате
Функција : 1 В ВРАТОТ и ДОЛГИОТ РАКАВ : Длабок В врат со долги ракави, манжетни затегнати, компактни и стил
Свадбени Гостински Фустани За Жени 2023 Завиткајте V Вратот Долги Ракави Сплит Завиткајте Кадифе Елегант�
Фустан Кошула РАЗНОВРСНА ФУСТАН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДАПартија, датира, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќна
Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�
4.Таква слатка деверуша церемонија туту тул тоун партија венчаница принцеза фустан!Ќе ви се допадне мно�
Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Ракав : 20.5 см / 8.07 "Должина : 121см / 47.64" ...
Женска Летна Мода Лесна Крема За Сончање На Плажа Карактеристики На Фустанот Со Врвки Со Врат : 1 Изработ
Големина : С Биста : 88см / 34.65 "Должина : 99см / 38.98" Големина : М Биста : 92см / 36.22 "Должина : 100см / 39.37" Големина : L
Уникатен Стил, Префинет привлечен, Модерен и Шармантен Големина(см)ttttttttttttttt t t t t6688пресврт : t6276t Hip : t6892 Tdr
Женски моден фустан со шупливи цевки со цврста боја во цврста боја вграден фустан може да ја тргне ваш�
Женска Мода Еднобојна Долга Ракава Вврат Секси Торба За Слабеење На Половинатакарактеристики На Колко�
Грамофон Женски Полу Ракав Сплит Фустан Мода Макси Долг Фустан Вечерна Забава Фустани 85% Полиестер, 15% п�
За СЕКОЈА ПРИГОДА : Елегантни фустани за жени секојдневни летни сарафани кои би можеле да бидат облечен�
Жените Повик Патент Печатење VВратот Прерамки Секси Прашка Краток Фустан Карактеристики :...
Детали : * Големина На Ознака : S3 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат...
Овој Фустан со Ракави од 100% Памучна Капа брзо ќе стане омилен фустан на вашето мало девојче.Неговата мек
7"Shoulder : 35cm / 13.78"Sleeve : 64cm / 25 Долгите Ракави Му Даваат Лежерен Изглед.77"Length : 83cm / 32 Лесна Нега : Измијте во лад�
Бохо фустани одговараат за лето или исто така можете да соберете палто во пролет ,umn или зима Фустанот со
Опис : Овој вид бремена облека е наменета за жени кои сакаат да ја покажат својата прекрасна форма на тел