.

Цврсто 14к Жолто Злато Голем Тежок Машки Симулиран Масонски Прстен (10мм) Големина 9,5 Вклучена Елегантна �
Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Ќе ви се допадне
Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил
Рефлектирајте ја вашата љубов со овој вкусен свадбен бенд изработен во топло 14 каратно жолто злато...
Совршено оди со секојдневна облека оваа кубанска НАРАКВИЦА ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА на синџирот на врски дода
14к Бело Злато 5мм Лесен Полукружен Свадбен Бенд Големина 5сајз : 5.00 Должина : 0 Ммматеријал : Примарна Чист
Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да Се чувствувате Уникатно, Ќе ви се допадне
Кажете "јас правам" со оваа едноставна, но елегантна свадбена лента, изречена во 10 каратно жолто злато...
Совршен за современиот човек во движење овој титаниумски бенд веднаш ќе му даде софистициран допир на н
Облечете ја омилената облека на вашето дете со овој прекрасен тресок со шарки Обликуван во 14 каратно жо�
Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во 10 каратно жолто злато, ов�
DEN 0.67
Достапно за нарачка
Додадете пенлив сјај на вашата облека со овој прекрасен прстен од скапоцени камења што може да се наред�
Одликувајќи се со блескави овални виолетови аметистички скапоцени камења од 7х5мм, заедно со трио од јас
Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил
10к Жолто Злато 5мм Лесен Комфор Одговара Свадба Бенд Големина 9.5 Големина : 9.50 Должина : 0 Ммматеријал : Пр�
Изненадете ја со овој прекрасен срцев прстен кој е совршен за изразување на вашите чувства Направен од 1
Додадете малку одблесок и стил на вашиот изглед со оваа лента за редење, 1,2 мм Овој Прстен Со Изрази што С
Покажете го вашиот стил со овие елегантни бисерни обетки Изработени од 14 каратно бело злато, овие обетк�
Овој волшебен прстен од пасијанс од бело злато од 14 карати сигурно ќе импресионира Зрачење со 7х5мм овал�
14к Бело Злато 8мм Лесна Половина Тркалезна Свадбена Лента Големина 7сајз : 7.00 Должина : 0 Ммматеријал : При
Кога барате веренички прстени, венчални прстени, прстени за ветување, прстени за годишнина или други пр�
Веднаш додадете модерен допир на вашата убавина со овој прстен од бело злато од 14 карати...
Совршена презентација на вашата вистинска љубов, овој прстен со акцент на скапоцен камен и дијамант сиг
Рефлектирајте ја вашата љубов со овој вкусен свадбен бенд изработен во топло 14 каратно жолто злато...
Машкиот Плоштад 19 КТ ТГВ 4мм Создаде Бела Нараквица Од Сафир со Затворач За Кутии, романтично и софистиц�
Внесете грациозна елеганција на вашиот секојдневен изглед со овој прекрасен прстен од скапоцени камењ�
Овој прекрасен бисерен прстен е монтиран со прекрасен тахитски бисер со исклучителен сјај Прстенот е с�
Направете ја вашата сродна душа да се чувствува поспецијално со оваа лента од 14 каратно жолто злато...
Материјал : Примарна Чистота : 10клингта На Предметот : 13 mm Plating : Родиум Лиценциран Од : Nhlm Производствен П�
Кажете "јас правам" со овој едноставен, но елегантен свадбен бенд, изречен во 10 каратно бело злато...
14к 5,5 мм Полиран Фенси Врска Нараквица Материјал : Примарна Чистота : 14К|Финиш : Полиран|Должина На Предме
Пенливи и привлечни, овие класични обетки од бело злато од 14 карати сигурно ќе додадат блескава привлеч�